Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Testuj i opiniuj - Kosmetyki Będę Mamą - Serum zapobiegające Rozstępom

• Please log in to reply
37 odpowiedzi w tym wątku

#1 OFFLINE   MnZ

MnZ

Mistrz

• Administratorzy
  • 2470 Postów:

Napisany 30 styczeń 2014 - 20:45

Nowość na rynku możecie już sprawdzić ;)

Jeśli chcesz przetestować Serum zapobiegające Rozstępom - Lirene z serii Będę Mamą -

Wypełnij FORMULARZ

i napisz uzasadnienie tu na forum, to samo uzasadnienie skopiuj do formularza (będzie nam łatwiej was znaleźć)

serum.jpg

Regulamin

Możesz zgłosić się do innych kosmetyków z serii Lirene Będę Mamą

2014-01-30-15-16-131.jpg    2014-01-30-15-15-43.jpg       2014-01-30-15-15-29.jpg

#2 OFFLINE   monitta89

monitta89

Początkujący

• Użytkownicy MnZ
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 30 styczeń 2014 - 22:41

Jetem w ciąży, na rynku jest tyle produktów przeciw rozstępom że aż trudno wybrać. Jedne koleżanki coś polecają inne twierdzą że dany produkt w ogóle skutkuje. Może Lirene pomoże rozwiązać mi mój dylemat i znajdę produkt idealnie stworzony dla mnie :) I będę mogła o nim opowiedzieć swoim znajomym tak aby nie musiały się borykać z wyborem :prankster: 

#3 OFFLINE   bondasowa

bondasowa

Początkujący

• Użytkownicy MnZ
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 30 styczeń 2014 - 22:56

Bo niedługo będą mamą pierwszego dziecko -Emilkę  :D
i chciałabym wypróbować przydatne mi produkt jakie będą dla mnie niezbędne po urodzeniu dziecka

#4 OFFLINE   Konsia

Konsia

Rozmowny

• Użytkownicy MnZ
  • PipPipPip
  • 80 Postów:
  • LokalizacjaPoznań

Napisany 31 styczeń 2014 - 00:43

Każda mama chce być piękna, chcę i ja!!!

#5 OFFLINE   martuuunia

martuuunia

Początkujący

• Użytkownicy MnZ
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 31 styczeń 2014 - 11:39

Jestem w ciąży i jak dotąd nie znalazłam dobrego produktu na rozstępy dla siebie, i jak tylko usłyszałam o Lirene to pomyślałam, że to może się niedługo zmienić. Chciałabym mieć okazję przetestowania produktu i podzielenia się swoją opinią ze swoimi koleżankami-ciężarówkami:)

#6 OFFLINE   martuuunia

martuuunia

Początkujący

• Użytkownicy MnZ
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 31 styczeń 2014 - 11:55

Jestem w ciąży i jak dotąd nie znalazłam dla siebie dobrego preparatu zapobiegającego rozstępom a jak usłyszałam o nowym produkcie Lirene to jak tylko będę miała okazje go przetestować to myślę że napewno się to zmieni i już niedługo moje ciało będzie piękne tak jakbym tego chciała:)

#7 OFFLINE   manioza1

manioza1

Początkujący

• Użytkownicy MnZ
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 31 styczeń 2014 - 12:37

Witam, jestem ciężarówką i bardzo boję się doprowadzić do powstania rozstępów bo nigdy raczej nie będzie mnie stać na operację plastyczną ich usunięcia, wiem, że dobry krem może temu zaradzić i wiem też, że Lirene to słynąca z dobrych kosmetyków firma dlatego bardzo bym chciała wypróbować ten produkt. W chwili obecnej używam kremu przeciw rozstępom, ale on bardzo silnie pachnie, a ja w ciąży ubolewam na ogromnie wyczulony węch i przestałam się perfumować itp, najchętniej użyłabym coś co ma delikatny zapach.

#8 OFFLINE   Glamourka89

Glamourka89

Bywalec

• Użytkownicy MnZ
  • PipPip
  • 48 Postów:

Napisany 31 styczeń 2014 - 12:49

Co prawda nie jestem w ciąży, ale jestem mamą. Mamą 7 miesięcznego bobaska.

Moim problemem są okropne rozstepny na brzuchu, dlatego z chęcią przetestuję

to serum i napisze jego recenzję na portalu MNZ oraz na swoim blogu: http://glamourka89.blogspot.com/

#9 OFFLINE   MamaTusi

MamaTusi

Początkujący

• Użytkownicy MnZ
  • Pip
  • 1 Postów:
  • LokalizacjaSokołów Podlaski

Napisany 31 styczeń 2014 - 13:04

Od 3 miesięcy karmię córeczkę i widzę jakie to spowodowało spustoszenie w wyglądzie moich piersi. Nie zrezygnuję z tego na rzecz urody, gdyż zdrowie dziecka jest najważniejsze ale myślę, że Serum na biust doprowadzi moje piersi do stanu, który mnie usatysfakcjonuje i znikną czerwono-sine pręgi :)

#10 OFFLINE   zosiolek

zosiolek

Zawodowiec

• Użytkownicy MnZ
  • PipPipPipPipPipPip
  • 398 Postów:
  • Lokalizacjaświętokrzyskie

Napisany 31 styczeń 2014 - 14:17

pozdrawiam mamusie i powodzenia

#11 OFFLINE   ewa1989

ewa1989

Początkujący

• Użytkownicy MnZ
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 31 styczeń 2014 - 15:19

Jestem już prawie w 4 miesiącu ciąży i moje ciało zaczyna się zmieniać. Widać już delikatnie zaokrąglony brzuszek.

Czas zatem zadbać o skórę, aby zapobiec rozstępom i zapewnić skórze odpowiednią elastyczność i nawilżenie.

W związku z tym, że jest to moja pierwsza ciąża, mam wiele obaw, związanych wyglądem mojej skóry w tym szczególnym czasie.

Chciałabym zadbać o nią najlepiej jak to tylko możliwe, więc szukam kosmetyku, który będzie skutecznie przeciwdziałać rozstępom, zapewni skórze miękkość, delikatność i gładkość, ale i ma w składzie naturalne składniki oraz jest bezpieczny dla mnie i mojego dziecka.

Chcę wypróbować serum dla przyszłych mam, ponieważ w ciąży oraz jako mama pragnę być kobietą piękną, zadbaną i zadowoloną ze swojego ciała.

#12 OFFLINE   paulina133

paulina133

Początkujący

• Użytkownicy MnZ
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 31 styczeń 2014 - 18:55

witam. jestem w 6 mies. ciązy a wyglągam już jak na 8...chciałabym miec dwójke dzieci ale po tej ciąży obawiam się że może mi sie odechcieć jak zobacze swoje ciało po porodzie... Chętnie skorzystałabym z waszej oferty i wypróbowała oto serum.

#13 OFFLINE   Nati

Nati

Bywalec

• Użytkownicy MnZ
  • PipPip
  • 34 Postów:

Napisany 31 styczeń 2014 - 20:18

Jestem dopiero w ciąży dokładnie w ósmym tygodniu i szczerze nie myślałam jeszcze o takich produktach. Dopiero Państwa testy uświadomiły mi, że takie przedmioty przydadzą się mi podczas rozwijania się płodu i mojego rośnięcia. Nie znam się na tego typu środkach i liczę, że dzięki Państwu będę miała pierwsze zetknięcie z odpowiednim produktem i podzielenia się swoją opinią z innymi osobami.

#14 OFFLINE   diabliczka85

diabliczka85

Początkujący

• Użytkownicy MnZ
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 01 luty 2014 - 11:17

poniewaz w maju zostane po raz pierwszy mama i chcialabym zeby moja skora zachowala jak najlepsza forme

#15 OFFLINE   aneku2340

aneku2340

Początkujący

• Użytkownicy MnZ
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 01 luty 2014 - 12:42

Jestem w ciąży , poszukuje produktów przeciw rozstępom. Na rynku jest bardzo dużo tych produktów różnych firm . Bardzo chce zapobiec temu aby się pozbyć problemu z rozstępami , żeby być również piękna w ciąży . Chciałam bym przetestować LIRENE żeby moje ciało wyglądało jak przed ciążą .

#16 OFFLINE   angelka81

angelka81

Początkujący

• Użytkownicy MnZ
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 01 luty 2014 - 16:19

To dopiero .....początek. Bede mama :) Już teraz myśle o tym, żeby wyglądać zdrowo i pięknie w tym niezwykłym czasie. Dlatego chętnie wypróbuje kosmetyki dla kobiet w ciąży.

#17 OFFLINE   Filicja

Filicja

Pasjonat

• Użytkownicy MnZ
  • PipPipPipPipPip
  • 226 Postów:
  • LokalizacjaWarszawa

Napisany 01 luty 2014 - 17:45

jestem we wczesnej ciazy i zaczyna mnie juz swedzec skora i robc sie sucha. stosuje juz 2 krem i nadal mam suchosc i swedzenie na brzuchu i piersiach. Jestem szczupla i niska wiec podejrzewam, ze szybko moga sie pojawic rozstepy jesli nie znajde odpowiedniego kremu/balsamu. niestety olejki odpadaja, poniewaz nie nawidze sliskiej skory.

hn85u27.png

bhywi09kchawpf73.png

20140405040120.png

#18 OFFLINE   Betka666

Betka666

Początkujący

• Użytkownicy MnZ
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 02 luty 2014 - 12:49

już od początku ciąży należy odpowiedni dbać o skórę, nawilżać, uelastyczniać, aby później zminimalizować problemy wiąrzące się z ciążą i rozciąganiem skóry. To moja pierwsza ciąża, więc nie mam wypróbowanych i przetestowanych kosmetyków na tę okazję. Staram się od samego poczatku dbać o siebie, aby cały czas wyglądać ładnie, aby zredukować mogące się pojawić niedoskonałości i aby po ciąży było łatwiej wrócić do poprzedniej kondycji. Uważam, że nie tylko bardzo drogie kosmetyki mogą być skuteczne. Marka Lirene robi fajne produkty, z których korzystam na codzień(toniki,balsamy,kremy) i chciałabym móc przetesotować produkty z serii dla mam.Bo skoro robią coś z czego korzystam na codzień i robią to dobrze, to dlaczego sięgać po inna markę?A kobieta w ciąży też może wyglądać pięknie i musi o siebie dbać!

#19 OFFLINE   ploszka07

ploszka07

Początkujący

• Użytkownicy MnZ
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 02 luty 2014 - 17:20

Witam serdecznie!
Po raz trzeci zostanę mamą, jestem osobą szczupłą, potrzeba więc dla mojego brzuszka bardzo dobrej ochrony a wierzę, że seria Lirene Będę Mamą jest najlepszą na rynku!

#20 OFFLINE   3dytka1

3dytka1

Początkujący

• Użytkownicy MnZ
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 02 luty 2014 - 20:26

Bardzo chciałabym przetestować ten produkt, gdyż mam wielki
problem z rozstępami po poprzedniej ciąży. Obecnie mój brzuszek
powiększa się i narażony jest na kolejne rozstępy. Stosuję
obecnie środek przeciw nim, jednak chętnie spróbowałabym Serum
zapobiegającego z serii Będę Mamą, gdyż reklamowany jest on jako
środek specjalistyczny, który ma dodatkowo działać na te stare
rozstępy. Chętnie porównam go z produktem stosowanym dotychczas
(mimo jego stosowania, rozstępy wciąż są moją zmorą). Zdaję
sobie sprawę, że serum nie zniweluje rozstępów całkowicie, ale
może pomóc na ich zmniejszenie. Jeśli produkt się sprawdzi
rozreklamuję go "w swoim świecie" i w internecie. :)

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników