Wiosna to najlepszy czas na metamorfozę własnych mieszkań. Jeśli należymy do ludzi odważnych, możemy wprowadzić do niego modny i szalenie odważny kolor blue jeans.

Ten modny kolor ( inspirowany barwą topowej tkaniny) doskonale sprawdza się w prostych, odważnych kompozycjach. Ze względu na swój wyrazisty charakter blue jeans z łatwością ogrywa rolę stylistycznej dominanty we wnętrzu, wnosząc jednocześnie do niego powiew przyjemnej świeżości.

Aby kolor nie stał się przytłaczający, warto go połączyć z innym, nieco stonowanym, który będzie pełnił funkcję tła – np. szyfonowy beż – barwa ciepła i spokojna, a zarazem bardzo elegancka. Obywa kolory znajdziemy w palecie emulsji lateksowej Akrylit W Fashion Collection marki Dekoral Fashion.

Farba – oprócz modnych barw – jest odporna na szorowanie, zapewnia trwałość kolorów, a na dodatek jest przyjazna dla dzieci i alergików.

Kiedy już wybierzemy odpowiednie barwy do naszego salonu, czas pomyśleć o dodatkach.

W nowoczesnych wnętrzach warto postawić na proste meble o wysokim połysku lub metalowe akcesoria.

Aby zniwelować wrażenie chłodu, możemy wstawić duże, pluszowe pufy.

Efekt dopełnią wazony i lampy z błękitnego szkła, metalowe misy czy duże ramki na zdjęcia.

Całość zaś uzupełnijmy designerskim dodatkiem w postaci kultowego wahadła Newtona.

I gotowe.

Dekoral Fashion – Akrylit W Fashion Collection – to farba hypoalergiczna emulsja lateksowa odporna na szorowanie, przeznaczona do malowania ścian i sufitów.
 
dekoralfashion.pl
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTaras w domu
Następny artykułNiebezpieczny Internet

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ